نمایندگی زیرووات در پاکدشت | 02144474632 تعمیرات تخصصی

نمایندگی تعمیرات زیرووات در پاکدشت

تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی تعمیر لباسشویی و یخچال زیرووات در پاکدشت و قیامدشت تهران

نمایندگی زیرووات در پاکدشت و قیامدشت تهران، با هزینه مناسب و 6 ماه گارانتی بی قید و شرط توسط تکنسین ها و تعمیرکاران مجرب شرکت نامدار سرویس به صورت تخصصی انجام می شود.

نامدار سرویس به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی، یخچال، ماکروفر و ... یکی از تخصصی ترین مراکز سرویس و تعمیرات زیرووات در پاکدشت و قیامدشت و حومه می باشد که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

نامدار سرویس با بهره مندی از تعمیرکاران و تکنسین های با تجربه و متخصص در سطح استان تهران و حومه توانسته تجربیات خود را در زمینه تعمیرات لباسشویی به علم روز دنیا برساند و یکی از به روز ترین مراکز مجاز تعمیر لباسشویی زیرووات در این زمینه باشد.

نامدار سرویس دارای نمایندگی مجاز تعمیرات تمام برندهای ایرانی و خارجی لباسشویی و یخچال از جمله پارس، ال جی، سامسونگ، زیرووات، اسنوا، پاکشوما، هایسنس، امرسان، دونار، هیمالیا، الکترواستیل، دوو، بلومبرگ، آبسال، آریستون، کندی، هاردستون، ایندزیت، بکو، کنوود، یخساران ... می باشد.

جهت تعمیر لباسشویی و یخچال در محل بدون نیاز به جابجایی دستگاه، هم اکنون می توانید سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن در محل حاضر شوند.

نمایندگی زیرووات در پاکدشت و قیامدشت تعمیر لباسشویی و ظرفشویی زیرووات در پاکدشت
نمایندگی زیرووات در پاکدشت و قیامدشت تعمیر لباسشویی و ظرفشویی زیرووات در پاکدشت

نمایندگی زیرووات در پاکدشت

امروزه وجود نمایندگی های متعدد در بخش های مختلف شهر یکی از راه هایی است که می توانید از طریق آن نمایندگی نزدیک به محل سکونت خود را پیدا کنید و جهت تعمیرات و خدمات پس از فروش زیرووات در پاکدشت اقدام نمایید.

نمایندگی زیرووات در پاکدشت نیز همواره در این جهت است که کار شما عزیزان را جهت تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در پاکدشت و تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات در پاکدشت آسان کند ، لذا شما عزیزان به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته می توانید با نمایندگی زیرووات در پاکدشت و نمایندگی زیرووات در شهرک غرب تماس گرفته تا تکنسین های ما در اولین فرصت در محل شما حاضر شده و ضمن کارشناسی و عیب یابی ، تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در پاکدشت و تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات در پاکدشت را برای شما انجام دهند.

 

در همه ی این سال ها شرکت نامدارسرویس که پیشرو در تعمیرات لوازم خانگی بوده است این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است که در صورت نیاز برای :

تعمیر یخچال فریزر و لباسشویی زیرووات در پاکدشت و قیامدشت جیتو فیلستان حصار امیر گل عباس فرون آباد خاور شهر خاوران قیامدشت شریف آباد جمال آباد پیشوا داوود آباد پویینک زیبا شهر باقر آباد جعفر آباد اخوان پارچین کارخانه قند مامازند خاتون آباد موسی آباد قاسم آباد کلاته میرزایی آب باریک می توانید با نمایندگی زیرووات در پاکدشت و قیامدشت تماس گرفته تا تکنسین های ما در اسرع وقت در محل شما حاضر شده و ضمن عیب یابی و کارشناسی دستگاه شما در محل ، تعمیر لباسشویی زیرووات در پاکدشت را برای شما عزیزان انجام دهند.

 

نمایندگی تعمیرات زیرووات در پاکدشت

برند زیرووات از جمله برند های مطرح و البته با کیفیت در زمینه تولید لوازم خانگی است که توانسته در تمام این سال ها عده ی زیادی را با خود همراه کند به همین جهت نمایندگی زیرووات در پاکدشت همواره در این راه قدم برداشته که در محل بدون نیاز به جا به جایی دستگاه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در پاکدشت و تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات در پاکدشت برای شما انجام شود.

معمولا ایراداتی که در ماشین لباسشویی زیرووات به وجود می آید مشابه خرابی هایی است که در سایر برند ها به وجود می آید اما قطعا با توجه تکنیکی تر و حساس تر بودن در باز و بست ماشین لباسشویی زیرووات این کار بایستی توسط تکنسین نمایندگی زیرووات در پاکدشت و یا نمایندگی زیرووات در قیامدشت انجام شود.

نمایندگی زیرووات در پاکدشت این اطمینان را به شما عزیزان می دهد که تعمیرات دستگاه های زیرووات توسط تعمیرکارانی انجام شود که همگی از تجربه و مهارت لازم جهت تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در شهرک غرب و تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات در شهرک غرب برخوردار هستند که شما عزیزان بدون نگرانی و با اطمینان خیال انجام تعمیرات را به ما بسپارید.

 

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در پاکدشت

خرابی هایی که عموما در ماشین لباسشویی زیرووات به وجود می آید شامل آب دادن از زیر دستگاه ، تخلیه نکردن آب ، خرابی درب و خرابی لاستیک درب در ماشین لباسشویی زیرووات است اما یکی از خرابی هایی که عملا باعث از کار افتادن ماشین لباسشویی زیرووات می شود به نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی زیرووات بر می گردد. این ایراد معمولا به یکباره در دستگاه به وجود نمی آید و قبل از خرابی کامل و نچرخیدن دیگ ، سر و صدا و لرزش دستگاه زیاد می شود و اگر جهت سرویس دستگاه اقدام نکنید ، بعث عدم چرخش دیگ ماشین لباسشویی زیرووات می گردد.

هر ایراد و هر خرابی که در ماشین لباسشویی زیرووات شما به وجود آمد جای نگرانی نیست چرا که نمایندگی ماشین لباسشویی زیرووات در پاکدشت این اطمینان را به شما عزیزان می دهد که صفر تا صد تعمیر لباسشویی زیرووات در پاکدشت توسط نمایندگی زیرووات در پاکدشت انجام شده تا شما عزیزان بتوانید بدون ایراد از ماشین لباسشویی زیرووات خود استفاده کنید.

 

تعمیر ظرفشویی زیرووات در پاکدشت

یکی دیگر از دستگاه های محبوب برند زیرووات ، ماشین ظرفشویی زیرووات است که در بین مردم کشور ما محبوبیت بالایی دارد. در مقوله تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات در پاکدشت نیز باید دقت داشته باشید که این کار باید توسط تکنسینی انجام شود که تجربه لازم جهت عیب یابی دستگاه را داشته باشد چرا که اگر تشخیص ایراد به درستی انجام نشود قطعا ماشین ظرفشویی زیرووات درست نشده و شما همچنان نمی توانید از دستگاه خود استفاده کنید.

ایراداتی مانند ارور دادن ، تخلیه نکردن و روشن نشدن از جمله خرابی هایی است که در ماشین ظرفشویی زیرووات به وجود می آید ، اما یکی از ایرادات متداول در این دستگاه تمیز نشستن ظرف ها است. نباید فراموش کرد که هدف اصلی از استفاده از ماشین ظرفشویی زیرووات این است که ظرف ها تمیز شوند اما هنگامی که این کار به درستی انجام نشود نیاز به سرویس و عیب یابی و در نهایت تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات در پاکدشت توسط نمایندگی زیرووات در پاکدشت است.

شرکت نامدارسرویس در همه این سال ها همواره در این جهت قدم برداشته که بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد به همین دلیل شما جهت خدمات پس از فروش زیرووات در شهرک غرب نیز می توانید با نمایندگی زیرووات در شهرک غرب تماس بگیرید.

نمایندگی زیرووات در پاکدشت علاوه بر این محله در تمامی محله های تهران تکنسین فعال دارد به همین دلیل شما عزیزان می توانید برای نمایندگی زیرووات در غرب تهران ، نمایندگی زیرووات در ستارخان ، نمایندگی زیرووات در شهرک غرب ، نمایندگی زیرووات در ورامین و ... نیز می توانید با تماس گرفته تا تکنسین های ما در اولین فرصت در محل شما عزیزان حاضر شوند.

 

ارائه خدمات شبانه روزی در نامدار سرویس

ما با خدمات ویژه خود به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود تا به محض بروز مشکلات در یخچال شما علاوه بر برطرف نمودن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری نماییم.

نحوه ارائه خدمات در نامدار سرویس

 • پس از شرح مشکل دستگاه خود و تکمیل فرم درخواست کارشناس، اپراتور های ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پس از بررسی مشکل دستگاه به متخصص مربوطه ارجاع می دهند تا برای تعمیر یخچال در محل شما حضور پیدا کنند.
 • تعمیرکار مربوطه پس از بررسی های لازم طی گزارشی کامل شما را از تعداد قطعات معیوب، علت خرابی، حدود هزینه و حدود زمان تعمیر آگاه خواهند کرد که با توجه به صلاحدید شما قطعات مربوطه تعویض یا تعمیر خواهند شد. درصورت تعویض قطعه فقط از قطعات اورجینال استفاده خواهد شد.
 • در اکثر موارد تعمیر و سرویس یخچال شما در همان محل ( خانه یا محل کار) انجام میگردد ، در غیر این صورت چنانچه نیاز به تعمیر برد یا تعویض قطعات خاص داشته باشد به کارگاه مجهز نامدار سرویس حمل شده و سپس بعد از سرویس( در کوتاه ترین زمان ) به شما تحویل داده میشود.
 • دستگاه های تعمیر شده و قطعات تعویض شده به مدت 6 ماه شامل گارانتی می باشد.

شماره تلفن نمایندگی زیرووات در پاکدشت

ثبت درخواست از طریق سایت نامدارسرویس

تماس تلفنی 02144474632

مزایای سفارش تعمیرات ظرفشویی و لباسشویی در نمایندگی زیرووات در پاکدشت

شما برای تعمیرات لباسشویی زیرووات در هر ساعت از شبانه روز در هر ۷ روز هفته و تعطیلات رسمی میتوانید با مرکز تعمیرات زیرووات در پاکدشت و قیامدشت تماس گرفته تا فورا همکاران ما در نمایندگی تعمیر ظرفشویی زیرووات در پاکدشت تهران هرچه سریعتر اقدام کنند.

 

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی زیرووات در پاکدشت

در صورتی‌ که ظرفشویی زیرووات شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد میتوانید در صورت بروز هرگونه مشکل به شما کمک کند تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی ظرفشویی زیرووات در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با دفتر نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیرووات در پاکدشت از این خدمات بهره‌مند شوید.

اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش زیرووات بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر تهران یا تعمیرگاه نامدار سرویس تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود با همکاران ما در این بخش بهترین راه را برای تعمیر یا سرویس ظرفشویی خود به دست آورید.

مراحل انجام درخواست تعمیرات

Untitled 1

1- ثبت درخواست توسط شما

درخواست خود را به صورت آنلاین در سایت ثبت نمایید و یا با شماره 44474632 021 تماس بگیرید.

Untitled 2
2- هماهنگی کارشناسان با شما

پس از تایید اطلاعات، کارشناسان در کمترین زمان به منظور هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

Untitled 3

3- مراجعه تعمیرکار و اعلام هزینه

دستگاه شما توسط تعمیرکار بازدید و ایراد و هزینه خدمات به شما اعلام می گردد.

Untitled 4

4- تعمیر دستگاه و ارائه ضمانت نامه

دستگاه به صورت کامل تست شده و پس از پایان خدمات، ضمانت نامه به شما تقدیم می گردد.

خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در پاکدشت

در گذشته ساکنین پاکدشت برای دریافت خدمات مربوط به تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در این منطقه با مشکل مواجه بودند. با گذشت زمان این مشکل به صورت کلی حل شد و افراد توانستند خدمات بیشتری را دریافت کنند. اگر ساکن تهران هستید، برای دریافت خدمات مربوطه می توانید با کارشناسان شرکت نامدار سرویس در ارتباط باشید. نامدار سرویس نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در پاکدشت است که توانسته این امکان را در اختیار مخاطبین خود قرار دهد تا به حداکثر خدمات مربوطه  دسترسی پیدا کنند.

 

نحوه تماس با مرکز تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در قیامدشت

اگر نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در قیامدشت دارید با شماره تلفن 02144474632 با ما تماس بگیرید ، اگر ماشین لباسشویی زیرووات شما خراب شده است، نگران نباشید. ما می توانیم به شما کمک کنیم تا مشکل ماشین لباسشویی زیرووات خود را حل کنید.

در این مقاله، ما به بررسی سوالات متداول در مورد تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در پاکدشت می پردازیم.در این مقاله به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

 • ماشین لباسشویی زیرووات شما خراب شده است؟
 • نمی دانید چه مشکلی دارد؟
 • نگران هستید که هزینه تعمیر آن زیاد باشد؟
 • می خواهید تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات شما در سریع ترین زمان ممکن انجام شود؟

با خواندن این مقاله، می توانید اطلاعات لازم را برای تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات خود در پاکدشت کسب کنید.

 

ماشین لباسشویی زیرووات شما خراب شده است؟

ماشین لباسشویی زیرووات یکی از لوازم ضروری در هر خانه ای است. این دستگاه به ما کمک می کند تا لباس های خود را به راحتی و بدون دردسر بشوییم. اما گاهی اوقات ممکن است ماشین لباسشویی زیرووات خراب شود. این می تواند یک مشکل بزرگ باشد، زیرا ما به ماشین لباسشویی زیرووات خود برای تمیز نگه داشتن لباس های خود نیاز داریم.

 

علائم خرابی ماشین لباسشویی زیرووات

اگر ماشین لباسشویی زیرووات شما خراب شده است، ممکن است علائم زیر را مشاهده کنید:

 • ماشین لباسشویی زیرووات روشن نمی شود.
 • ماشین لباسشویی زیرووات شروع به کار نمی کند.
 • ماشین لباسشویی زیرووات در حین کار صداهای غیرعادی ایجاد می کند.
 • ماشین لباسشویی زیرووات نشتی دارد.
 • ماشین لباسشویی زیرووات لباس ها را به درستی نمی شوید.
 •  

در صورت خرابی، برای تعمیر لباسشویی زیرووات در پاکدشت چه باید کرد؟

اگر ماشین لباسشویی زیرووات شما خراب شده است، اولین کاری که باید انجام دهید این است که سعی کنید مشکل را خودتان حل کنید. می توانید به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی زیرووات خود مراجعه کنید تا ببینید آیا مشکلی را می توانید شناسایی کنید. اگر نمی توانید مشکل را خودتان حل کنید، باید از یک تعمیرکار ماشین لباسشویی زیرووات در پاکدشت کمک بگیرید.

 

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در پاکدشت چه وظایفی دارد؟

برای اطلاع پیدا کردن از وظایف متخصصین اعزام شده از سوی شرکت نامدار سرویس امداد لازم است تا انتهای این قسمت با ما همراه باشید. تمامی متخصصین و کارشناسان اعلام شده از سوی این شرکت یکسری ویژگی ها و قابلیت های از پیش تعیین شده دارند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد:

 • کارشناسان شرکت نامدار سرویس تا حداکثر یک ساعت پس از ثبت درخواست شما به محل اعزام میشوند.
 • کارشناسان نامدارسرویس در صورت نیاز از لوازم و قطعات فابریک و اورجینال برای تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در پاکدشت استفاده میکنند.
 • لازم است بدانید که تمامی متخصصین شرکت نامدار سرویس با ارائه ضمانت 6 ماهه معتبر پس از تعمیرات خیال شما را از بابت خدمات ارائه شده راحت خواهد کرد.

 

سوالات متداول

چگونه سفارش تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در محل را ثبت کنم؟

جهت ثبت سفارش تعمیر لباسشویی زیرووات در منزل می توانید با شماره 44474632-021 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.

رفع عیب و تعمیر دستگاه چقدر طول میکشد ؟

در مراجعه حضوری تعمیرکار به محل معمولا بین نیم ساعت تا چند ساعت مشکل مرتفع می شود.

ضمانت حفظ حریم خصوصی چگونه است ؟

تعمیرکاران ما در زمان استخدام به سختی گزینش می شوند و گذشته از داشتن مدارک دانشگاهی معتبر و گزراندن دوره های تخصصی تعمیر لوازم خانگی، طی دوره ای با شرایط حریم خصوصی و حضور در خانه مشتری نیز آشنا می شوند. همچنین گواهی سوء پیشینه، عدم اعتیاد و … نیز از آنها دریافت می شود و یک ضامن معتبر نیز آنها را تایید می کند.

اگر مشکل مجددا رخ بدهد برای تعمیر هزینه ای دریافت میشود ؟

خیر، در صورتی که دستگاه معیوب گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد و در مورد دستگاه هایی که فاقد گارانتی هستند و یکبار توسط تکنسین ما تعمیر شده باشد و مشخص شود رفع عیب به صورت کامل انجام نشده هیچ هزینه ای برای رفع عیب مجدد از شما دریافت نخواهد شد.

در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول نامدار سرویس می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

نحوه تسویه حساب صورتحساب به چه صورت است؟

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

آیا هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات و سایر لوازم برقی بر اساس نرخ مشخصی می باشد؟
بله تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین برای تعمیر لباسشویی زیرووات و سایر لوازم برقی بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد.
در صورتی که در هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات لباسشویی منصرف شوم آیا باید هزینه ای پرداخت کنم؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید