نمایندگی ایساتیس در اسلامشهر | تعمیر پکیج ایساتیس

نمایندگی تعمیرات پکیج ایساتیس در اسلامشهر

تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز تعمیر  پکیج ایساتیس در اسلامشهر و رباط کریم

نمایندگی ایساتیس در اسلامشهر و رباط کریم، با هزینه مناسب و 6 ماه گارانتی بی قید و شرط توسط تکنسین ها و تعمیرکاران مجرب شرکت نامدار سرویس به صورت تخصصی انجام می شود.

نامدار سرویس به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات پکیج یکی از تخصصی ترین مراکز سرویس و تعمیر پکیج در اسلامشهر و رباط کریم و حومه می باشد که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

نامدار سرویس با بهره مندی از تعمیرکاران و تکنسین های با تجربه و متخصص در سطح استان تهران و حومه توانسته تجربیات خود را در زمینه تعمیرات پکیج ایساتیس به علم روز دنیا برساند و یکی از به روز ترین مراکز مجاز تعمیر پکیج در این زمینه باشد.

نامدار سرویس دارای نمایندگی مجاز تعمیرات تمام برندهای ایرانی و خارجی پکیج از جمله بوتان، ایران رادیاتور، مگاترم، فرولی، آریستون، ایساتیس، مرکوری، بارلی، لورچ، تاچی و ... می باشد.

جهت تعمیر پکیج ایساتیس در محل بدون نیاز به جابجایی دستگاه، هم اکنون می توانید سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن در محل حاضر شوند.

نمایندگی ایساتیس در اسلامشهر
نمایندگی ایساتیس در اسلامشهر

نمایندگی ایساتیس در اسلامشهر

در فصل سرما قطعا یکی از دستگاه هایی که خیلی مورد استفاده قرار می گیرد پکیج است. هنگامی که هوا رو به سردی می رود داشتن آب گرم و همچنین تامین هوای گرم خانه یکی از دغدغه های مردم است به همین جهت خانه هایی که سیستم گرمایشی آن ها پکیج است باید خیالشان از بابت داشتن یک پکیج مطمئن راحت باشد لذا خرید یک پکیج با داشتن استاندارد و همچنین رزومه خوب در امور پشتیبانی مورد توجه خریداران قرار می گیرد.

 

پکیج ایساتیس

پکیج ایساتیس یکی برند های خوش نام در عرصه پکیج است. برندی که در ابتدا فعالیت و تولید خود را در کشور ایتالیا آغاز کرد اما در سال 1385 انحصار این برند به کشور ایران نیز داده شد.

نمایندگی ایساتیس در اسلامشهر نیز بیش از 10 سال سابقه در امر تعمیر پکیج ایساتیس در اسلامشهر دارد که با بهره بردن از بهترین تکنسین ها این اطمینان را به شما می دهد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه تعمیر پکیج ایساتیس در اسلامشهر در محل شما عزیزان انجام شود.

قطعا هنگامی که در فصل سرما پکیج شما به درستی کار نکند شما عزیزان خیلی سریع نیاز به یک تعمیرکار دارید تا در محل شما حاضر شده و ابتدا به بررسی مشکل پیش آمده بپردازد و سپس تعمیر پکیج ایساتیس در اسلامشهر را برای شما عزیزان انجام دهد.

به همین منظور نمایندگی ایساتیس در اسلامشهر با داشتن تعدادی کارشناس سیار این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است که هر موقع از شبانه روز که خواستید می توانید با شرکت نامدارسرویس تماس بگیرید تا در اسرع وقت تکنسین از طرف نمایندگی ایستایس در اسلامشهر به محل شما اعزام شده و تعمیر پکیج ایساتیس در اسلامشهر را برای شما انجام دهد.

در ادمه این مقاله نمایندگی ایساتیس در اسلامشهر در نظر دارد تا شما را بیشتر با پکیج ایساتیس و مشکلات و خرابی های احتمالی آن آشنا کند تا در صورت بروز خرابی با نمایندگی ایساتیس در اسلامشهر تماس گرفته تا کارشناسان ما به محل شما اعزام شده و تعمیر پکیج ایساتیس در اسلامشهر را برای شما عزیزان انجام دهند.

 

علل رایج خرابی برای تعمیر پکیج ایساتیس

برند های پکیج و تنوع پکیج ها بسیار زیاد هستند و تقریبا هر کدام از برند های تولید کننده پکیج از یک سری اصول و قواعد خاص استاندارد و ایمنی پیروی می کنند اما مهم این است که آن کارشناسی که جهت تعمیر دستگاه پکیج شما به محل شما مراجعه می کند دانش و تجربه لازم را دارد تا بتواند تعمیر پکیج شما را انجام دهد یا خیر.

شرکت نامدارسرویس که بیش از 10 سال سابقه در امور تعمیر پکیج ایساتیس در اسلامشهر دارد سعی کرده که تکنسین هایی را در مجموعه خود داشته باشد که همواره تسلط کافی را برای تعمیر دستگاه داشته باشند. همچنین نمایندگی پکیج ایساتیس در اسلامشهر ضمانت 6 ماه را نیز برای شما عزیزان در نظر گرفته است تا با خیال راحت تعمیر پکیج ایساتیس در اسلامشهر را به نمایندگی ایساتیس در اسلامشهر بسپارید.

 

رسوب و مستهلک شدن پکیج ایساتیس

یکی از مشکلاتی که قطعا برای هر دستگاه پکیجی می تواند رخ دهد مشکل داشتن رسوب و مستهلک شدن برخی از قطعات داخلی دستگاه است. بدیهی است که به دلیل اینکه کل دستگاه پکیج با آب سر و کار دارد رسوبات آب و همچنین زنگ زدگی و یا از کار افتادن برخی از قطعات داخلی دستگاه برای پکیج شما پیش بیاید.

به همین جهت است که شرکت نامدارسرویس سرویس دوره ای را به شما عزیزان پیشنهاد می دهد. سرویس این مزیت را دارد که دستگاه شما در بازه زمانی مشخص چک و قطعات حساس دستگاه تست می شوند که در صورت احتمال خرابی برای هر کدام از قطعات مشکل آن ها برطرف می شود که این گونه می توان گفت احتمال اینکه دستگاه شما به ایرادی برخورد کند که هزینه بر باشد یا در موقع سرما از کار بیافتد پایین می آید.

نمایندگی ایساتیس در اسلامشهر این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است که هم اسلامشهر هم مناطق اطراف آن می توانید با شرکت نامدارسرویس تماس بگیرید تا با ارسال تعمیرکاران سیار خود سرویس دستگاه پکیج شما را انجام دهند تا با کمترین هزینه همیشه پکیج ایساتیس شما به درستی کار کند همچنین علاوه بر سرویس در صورت بروز هر گونه خرابی جهت تعمیر پکیج ایساتیس در اسلامشهر نیز می توانید با نمایندگی پکیج ایساتیس در اسلامشهر تماس حاصل فرمایید.

 

سرد و گرم شدن آب هنگام استفاده از پکیج

یکی دیگر مشکلاتی که گاها در دستگاه های پکیج ایساتیس پیش می آید سرد و گرم شدن آب هنگام باز کردن شیر آب و استفاده از آب است. این مشکل قطعا یک مشکل آزار دهنده است چرا که مثلا هنگام استحمام دائما آب سرد و گرم می شود و شما نمی توانید به خوبی از آب منزل خود استفاده کنید.

این مشکل نیز مانند هر مشکل دیگری که در دستگاه پکیج ایساتیس به وجود می آید نیازمند بررسی و کارشناسی است چرا که اگر به درستی تشخیص دلیل خرابی داده نشود می تواند پس از مدتی کوتاه دوباره این مشکل ظاهر شده و استفاده شما از آب مصرفی را با خلل مواجه کند.

نمایندگی ایساتیس در اسلامشهر با دارا بود از تعمیرکارانی که همگی دارای مدرک و گواهینامه فنی معتبر هستند این اطمینان را به شما می دهد که همواره دیدگاه شرکت نامدارسرویس این بوده است که بهترین خدمات را ارائه دهد تا شما عزیزان از نمایندگی ایساتیس در اسلامشهر رضایت 100درصدی را داشته باشید به همین جهت شما عزیزان برای تعمیر پکیج ایساتیس در اسلامشهر می توانید با نمایندگی پکیج ایساتیس در اسلامشهر تماس بگیرید تا تکنسین های ما در اسرع وقت به محل شما اعزام شوند.

موارد بالا تنها تعدادی از موارد خرابی های پکیج ایساتیس بوده و مشکلاتی دیگر مانند آب دادن از زیر دستگاه، ارور دادن، روشن نشدن و ... همگی از موارد خرابی دستگاه های پکیج می باشند که شرکت نامدارسرویس با داشتن کارشناسانی ماهر و با تجربه هر گونه خرابی پیش آمده برای دستگاه شما را برطرف کرده تا همانند روز اول بتوانید از پکیج ایساتیس خود استفاده کنید.

 

تعمیر پکیج ایساتیس در محل

نمایندگی ایساتیس در اسلامشهر ضمانت 6 ماه همراه با تعمیر پکیج ایساتیس در اسلامشهر در محل را برای شما عزیزان در نظر گرفته تا رفاه حال شما عزیزان تامین گردد.

 

شرکت نامدارسرویس علاوه بر تعمیر پکیج ایساتیس در اسلامشهر برند های زیر را نیز به صورت تخصصی تعمیر می نماید:

پیکج گلدیران- پکیج مرکوری- پکیج تاچی- پیکج بوتان- پکیج ایران رادیاتور- پکیج لورچ و ...

 

ارائه خدمات شبانه روزی در نامدار سرویس

ما با خدمات ویژه خود به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود تا به محض بروز مشکلات در پکیج شما علاوه بر برطرف نمودن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری نماییم.

نحوه ارائه خدمات در نامدار سرویس

  • پس از شرح مشکل دستگاه خود و تکمیل فرم درخواست کارشناس، اپراتور های ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پس از بررسی مشکل دستگاه به متخصص مربوطه ارجاع می دهند تا برای تعمیر پکیج در محل شما حضور پیدا کنند.
  • تعمیرکار مربوطه پس از بررسی های لازم طی گزارشی کامل شما را از تعداد قطعات معیوب، علت خرابی، حدود هزینه و حدود زمان تعمیر آگاه خواهند کرد که با توجه به صلاحدید شما قطعات مربوطه تعویض یا تعمیر خواهند شد. درصورت تعویض قطعه فقط از قطعات اورجینال استفاده خواهد شد.
  • در اکثر موارد تعمیر و سرویس پکیج شما در همان محل ( خانه یا محل کار) انجام میگردد ، در غیر این صورت چنانچه نیاز به تعمیر برد یا تعویض قطعات خاص داشته باشد به کارگاه مجهز نامدار سرویس حمل شده و سپس بعد از سرویس( در کوتاه ترین زمان ) به شما تحویل داده میشود.
  • دستگاه های تعمیر شده و قطعات تعویض شده به مدت 6 ماه شامل گارانتی می باشد.

روش های درخواست تعمیر پکیج:

ثبت درخواست از طریق سایت نامدارسرویس

تماس تلفنی 02144474632

مراحل انجام درخواست تعمیرات

Untitled 1

1- ثبت درخواست توسط شما

درخواست خود را به صورت آنلاین در سایت ثبت نمایید و یا با شماره  44474632 021 تماس بگیرید.

Untitled 2
2- هماهنگی کارشناسان با شما

پس از تایید اطلاعات، کارشناسان در کمترین زمان به منظور هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

Untitled 3

3- مراجعه تعمیرکار و اعلام هزینه

دستگاه شما توسط تعمیرکار بازدید و ایراد و هزینه خدمات به شما اعلام می گردد.

Untitled 4

4- تعمیر دستگاه و ارائه ضمانت نامه

دستگاه به صورت کامل تست شده و پس از پایان خدمات، ضمانت نامه به شما تقدیم می گردد.

سوالات متداول

چگونه سفارش تعمیر پکیج ایساتیس در محل را ثبت کنم؟

جهت ثبت سفارش تعمیر پکیج ایساتیس در منزل می توانید با شماره 44474632-021 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.

رفع عیب و تعمیر دستگاه چقدر طول میکشد ؟

در مراجعه حضوری تعمیرکار به محل معمولا بین نیم ساعت تا چند ساعت مشکل مرتفع می شود.

ضمانت حفظ حریم خصوصی چگونه است ؟

تعمیرکاران ما در زمان استخدام به سختی گزینش می شوند و گذشته از داشتن مدارک دانشگاهی معتبر و گزراندن دوره های تخصصی تعمیر لوازم خانگی، طی دوره ای با شرایط حریم خصوصی و حضور در خانه مشتری نیز آشنا می شوند. همچنین گواهی سوء پیشینه، عدم اعتیاد و … نیز از آنها دریافت می شود و یک ضامن معتبر نیز آنها را تایید می کند.

اگر مشکل مجددا رخ بدهد برای تعمیر هزینه ای دریافت میشود ؟

خیر، در صورتی که دستگاه معیوب گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد و در مورد دستگاه هایی که فاقد گارانتی هستند و یکبار توسط تکنسین ما تعمیر شده باشد و مشخص شود رفع عیب به صورت کامل انجام نشده هیچ هزینه ای برای رفع عیب مجدد از شما دریافت نخواهد شد.

در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول نامدار سرویس می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

نحوه تسویه حساب صورتحساب به چه صورت است؟

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

آیا هزینه تعمیر پکیج ایساتیس و سایر لوازم خانگی بر اساس نرخ مشخصی می باشد؟
بله تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین برای تعمیر پکیج ایساتیس و سایر لوازم خانگی بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد.
در صورتی که در هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات پکیج منصرف شوم آیا باید هزینه ای پرداخت کنم؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید