نمایندگی تعمیر پکیج در اسلامشهر | گارانتی 6 ماهه

نمایندگی تعمیر پکیج در اسلامشهر

تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز تعمیر انواع پکیج در اسلامشهر و رباط کریم

نمایندگی تعمیر پکیج در اسلامشهر و رباط کریم، با هزینه مناسب و 6 ماه گارانتی بی قید و شرط توسط تکنسین ها و تعمیرکاران مجرب شرکت نامدار سرویس به صورت تخصصی انجام می شود.

نامدار سرویس به عنوان نمایندگی مجاز تعمیر انواع پکیج یکی از تخصصی ترین مراکز سرویس و تعمیر پکیج در اسلامشهر و رباط کریم و حومه می باشد که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

نامدار سرویس با بهره مندی از تعمیرکاران و تکنسین های با تجربه و متخصص در سطح استان تهران و حومه توانسته تجربیات خود را در زمینه تعمیرات پکیج به علم روز دنیا برساند و یکی از به روز ترین مراکز مجاز تعمیر پکیج در این زمینه باشد.

نامدار سرویس دارای نمایندگی مجاز تعمیرات تمام برندهای ایرانی و خارجی پکیج از جمله بوتان، ایران رادیاتور، مگاترم، فرولی، آریستون، ایساتیس، مرکوری، بارلی، لورچ، تاچی و ... می باشد.

جهت تعمیر پکیج در محل بدون نیاز به جابجایی دستگاه، هم اکنون می توانید سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن در محل حاضر شوند.

تعمیر پکیج در اسلامشهر تهران
تعمیر پکیج در اسلامشهر تهران

تعمیر پکیج در اسلامشهر

همیشه در فصل سرما انسان ها دنبال راه حلی بوده اند که بتوانند خود را از سرما دور کرده و با گرم کردن هوای محیط زندگی خود از آسیب های سرما در امان باشند. با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی و همچنین پیشرفت نوع زندگی شهری مدل های مختلفی وجود دارد تا انسان ها هم هوای محیط زندگی خود را گرم کنند هم اینکه آب مورد نیاز خود را در صورت لزوم گرم کنند.

شیوه ها و راه حل های مختلفی وجود دارد که بتوان هوای خانه و آب خانه را گرم کرد. استفاده از آب گرمکن ها، استفاده از پکیج ها و همچنین داشتن موتور خانه از جمله راه حل های متداول جهت گرم کردن آب و هوای محیط خانه است که البته وجود شوفاژ و یا رادیاتور نیز الزامی است که آب گرم درون آن گردش داشته باشد تا بتواند هوای خانه را گرم کند.

داشتن موتور خانه یکی را ه های قدیمی است که می توان با آن هم آب مصرفی را گرم کرد و هم اینکه با راه اندازی رادیاتور های داخل خانه هوای خانه نیز در فصل سرما گرم می شود اما اگر تعداد طبقات آپارتمان زیاد باشد قطعا موتور خانه آنطور که باید و شاید نیاز اهالی ساختمان را برآورده نمی کند. در این صورت است که معمولا برای آپارتمان های با تعداد طبقات زیاد از پکیج استفاده می شود.

 

تعمیر پکیج به صورت شبانه روزی در اسلامشهر

پکیج های دیواری یکی راه حل های مناسب برای بهبود فشار آب گرم و همینطور هوای گرم خانه است که می تواند تا حدود زیادی مشکلات از این قبیل را برطرف کند.

تعمیرات پکیج در اسلامشهر نیز یک کار کاملا تخصصی است زیرا اگر تعمیر پکیج در اسلامشهر به دست یک نفر تازه کار انجام شود یا به دست یک نفر که تجربه و علم لازم را نداشته باشد انجام شود قطعا می تواند عواقب بدی برای شما داشته باشد اما شرکت نامدارسرویس که به عنوان نمایندگی تعمیر پکیج در اسلامشهر مشغول فعالیت است دارای کارشناسانی است که همگی هم تجربه لازم را دارند هم اینکه دارای گواهینامه فنی نیز هستند که شما عزیزان با خیال راحت تعمیر پکیج در اسلامشهر را به شرکت نامدارسرویس بسپارید.

شرکت نامدارسرویس همواره سعی دارد تا بهترین خدمات ممکن را به شما ارائه دهد تا شما عزیزان نیز رضایت حداکثری را از نمایندگی پکیج در اسلامشهر داشته باشید به همین منظور هر موقع از شبانه روز که شما عزیزان نیاز به تعمیر پکیج در اسلامشهر داشتید می توانید با شرکت نامدارسرویس به عنوان نمایندگی تعمیر پکیج در اسلامشهر تماس بگیرید تا تکنسین های ما در اسرع وقت به محل شما اعزام شوند و ضمن عیب یابی در محل تعمیر پکیج در اسلامشهر را انجام دهند.

 

نمایندگی تعمیر پکیج در اسلامشهر تهران

شرکت های مختلفی در جهان به تولید پکیج مشغول هستند. در کشور ایران نیز شرکت ها و کارخانه های مختلفی به تولید پکیج مشغول هستند مانند ایران رادیاتور، بوتان، لورچ و برخی از برند های خارجی نیز پس از مدتی نمایندگی تولید خود را به کشور ایران واگذار کردند مانند مرکوری و ایساتیس.

البته که در کشور های مختلف نیز تولید پکیج وجود دارد مانند تاچی که تولید چین است، آریستون ایتالیایی است و برند بوش که در کشور آلمان تولید می شود.

البته اما این نکته را نباید فراموش کرد که تکنیک تعمیر هرکدام از پکیج های فوق کمی دیگری فرق دارد و تجربه می تواند عنصر مهمی در تعمیر پکیج برند های مختلف باشد.

 

تعمیرات پکیج در محل

شرکت نامدارسرویس که بیش از 10 سال سابقه در امر تعمیرات پکیج در اسلامشهر دارد تکنسین هایی را در مجموعه خود دارد که هر کدام تجربه و مهارت لازم را برای تعمیر هر کدام از برند های پکیج را دارند به همین منظور است که نمایندگی تعمیر پکیج در اسلامشهر این امکان را برای شما فراهم کرده است تا در صورت لزوم بتوانید بدون نیاز به جا به جایی دستگاه خود در محل تعمیر پکیج در اسلامشهر انجام شود.

مشکلاتی که معمولا در پکیج ها پیش می آید شامل گرم نکردن آب و گرم نکردن شوفاژها، ارور دادن دستگاه و نشتی آب است. هر کدام از این موارد دارای دلیل خاص خودش است و چنانچه اگر یکی از برند ها دلیل ارور دادنش خرابی بردش باشد ممکن است این ارور در یک برند دیگری به خرابی پمپ آب برگردد.

به همین خاطر است که شرکت نامدارسرویس به عنوان نمایندگی پکیج در اسلامشهر با داشتن کارشناسانی که تجربه لازم را برای هر کدام از برند های ایرانی یا خارجی پکیج را دارند این اطمینان را به شما می دهد که بهترین کیفیت خدمات با کمترین هزینه را به شما عزیزان ارائه می دهد و تعمیر پکیج در اسلامشهر در محل شما عزیزان صورت می گیرد.

 

تعمیرات انواع پکیج با گارانتی خدمات و قطعات

در این مقاله سعی کردیم تا شما را بیشتر با کلیات انواع پکیج ها آشنا کنیم و کمی شما را با برخی از خرابی های احتمالی به وجود آمده در پکیج ها آشنا کنیم اما قطعا مشکلاتی که عموما در پکیج ها پیش می آید بیاشتر موارد ذکر شده است اما جای نگرانی نیست چرا که نمایندگی تعمیر پکیج در اسلامشهر به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و شما عزیزان در صورت بروز هر گونه خرابی می توانید با نمایندگی تعمیر پکیج در اسلامشهر تماس بگیرید تا با حضور در محل شما عزیزان تعمیر پکیج در اسلامشهر را برای شما عزیزان انجام دهند.

سرویس دوره ای انواع پکیج ها نیز توسط شرکت نامدارسرویس انجام می شود و این کار به بهترین شکل توسط تکنسین های ما انجام می شود چرا که پکبج به صورت کامل به کارگاه مجهز ما آمده و صفر تا صد پکیج شما یه صورت کلی و سرویس، رسوب زدایی و اسید شویی می شود تا هر گونه ایراد احتمالی نیز از بین برود و دستگاه شما همانند روز اول کار کند.

شرکت نامدارسرویس به عنوان نمایندگی پکیج در اسلامشهر ضمانت 6 ماه را جهت تعمیر پکیج در اسلامشهر برای شما عزیزان در نظر می گیرد تا شما عزیزان با خیال راحت تعمیر پکیج در اسلامشهر را به نمایندگی پکیج در اسلامشهر بسپارید.

شرکت نامدارسرویس پکیج های با برند های زیر را به صورت تخصصی تعمیر می کند:

پکیج بوتان- پکیج ایران رادیاتور- پکیج لورچ- پکیج ایستایس- پکیج تاچی- پکیج فرولی- پکیج مرکوری و ...

ارائه خدمات شبانه روزی در نامدار سرویس

ما با خدمات ویژه خود به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود تا به محض بروز مشکلات در پکیج شما علاوه بر برطرف نمودن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری نماییم.

نحوه ارائه خدمات در نامدار سرویس

  • پس از شرح مشکل دستگاه خود و تکمیل فرم درخواست کارشناس، اپراتور های ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پس از بررسی مشکل دستگاه به متخصص مربوطه ارجاع می دهند تا برای تعمیر پکیج در محل شما حضور پیدا کنند.
  • تعمیرکار مربوطه پس از بررسی های لازم طی گزارشی کامل شما را از تعداد قطعات معیوب، علت خرابی، حدود هزینه و حدود زمان تعمیر آگاه خواهند کرد که با توجه به صلاحدید شما قطعات مربوطه تعویض یا تعمیر خواهند شد. درصورت تعویض قطعه فقط از قطعات اورجینال استفاده خواهد شد.
  • در اکثر موارد تعمیر و سرویس پکیج شما در همان محل ( خانه یا محل کار) انجام میگردد ، در غیر این صورت چنانچه نیاز به تعمیر برد یا تعویض قطعات خاص داشته باشد به کارگاه مجهز نامدار سرویس حمل شده و سپس بعد از سرویس( در کوتاه ترین زمان ) به شما تحویل داده میشود.
  • دستگاه های تعمیر شده و قطعات تعویض شده به مدت 6 ماه شامل گارانتی می باشد.

روش های درخواست تعمیر پکیج:

ثبت درخواست از طریق سایت نامدارسرویس

تماس تلفنی 02144474632

مراحل انجام درخواست تعمیرات

Untitled 1

1- ثبت درخواست توسط شما

درخواست خود را به صورت آنلاین در سایت ثبت نمایید و یا با شماره  44474632 021 تماس بگیرید.

Untitled 2
2- هماهنگی کارشناسان با شما

پس از تایید اطلاعات، کارشناسان در کمترین زمان به منظور هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

Untitled 3

3- مراجعه تعمیرکار و اعلام هزینه

دستگاه شما توسط تعمیرکار بازدید و ایراد و هزینه خدمات به شما اعلام می گردد.

Untitled 4

4- تعمیر دستگاه و ارائه ضمانت نامه

دستگاه به صورت کامل تست شده و پس از پایان خدمات، ضمانت نامه به شما تقدیم می گردد.

برند های تحت پوشش

نامدار سرویس نمایندگی تعمیر انواع پکیج های ایرانی و خارجی 

تعمیر پکیج بوش

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج بوتان

تعمیر پکیج آریستون

تعمیر پکیج ال جی

تعمیر بارلی

سوالات متداول

چگونه سفارش تعمیر پکیج در محل را ثبت کنم؟

جهت ثبت سفارش تعمیر پکیج در منزل می توانید با شماره 44474632-021 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.

رفع عیب و تعمیر دستگاه چقدر طول میکشد ؟

در مراجعه حضوری تعمیرکار به محل معمولا بین نیم ساعت تا چند ساعت مشکل مرتفع می شود.

ضمانت حفظ حریم خصوصی چگونه است ؟

تعمیرکاران ما در زمان استخدام به سختی گزینش می شوند و گذشته از داشتن مدارک دانشگاهی معتبر و گزراندن دوره های تخصصی تعمیر لوازم خانگی، طی دوره ای با شرایط حریم خصوصی و حضور در خانه مشتری نیز آشنا می شوند. همچنین گواهی سوء پیشینه، عدم اعتیاد و … نیز از آنها دریافت می شود و یک ضامن معتبر نیز آنها را تایید می کند.

اگر مشکل مجددا رخ بدهد برای تعمیر هزینه ای دریافت میشود ؟

خیر، در صورتی که دستگاه معیوب گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد و در مورد دستگاه هایی که فاقد گارانتی هستند و یکبار توسط تکنسین ما تعمیر شده باشد و مشخص شود رفع عیب به صورت کامل انجام نشده هیچ هزینه ای برای رفع عیب مجدد از شما دریافت نخواهد شد.

در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول نامدار سرویس می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

نحوه تسویه حساب صورتحساب به چه صورت است؟

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

آیا هزینه تعمیر پکیج و سایر لوازم خانگی بر اساس نرخ مشخصی می باشد؟
بله تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین برای تعمیر پکیج و سایر لوازم خانگی بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد.
در صورتی که در هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات پکیج منصرف شوم آیا باید هزینه ای پرداخت کنم؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید