نمایندگی فیلور در پاکدشت | تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات فیلور در پاکدشت و قیامدشت

تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی تعمیر یخچال فیلور در پاکدشت و قیامدشت تهران

نمایندگی فیلور در پاکدشت و قیامدشت تهران، با هزینه مناسب و 6 ماه گارانتی بی قید و شرط توسط تکنسین ها و تعمیرکاران مجرب شرکت نامدار سرویس به صورت تخصصی انجام می شود.

نامدار سرویس به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال، فریزر، لباسشویی، اجاق گاز و ... یکی از تخصصی ترین مراکز سرویس و تعمیرات فیلور در پاکدشت و قیامدشت و حومه می باشد که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

نامدار سرویس با بهره مندی از تعمیرکاران و تکنسین های با تجربه و متخصص در سطح استان تهران و حومه توانسته تجربیات خود را در زمینه تعمیرات یخچال به علم روز دنیا برساند و یکی از به روز ترین مراکز مجاز تعمیر یخچال فیلور در این زمینه باشد.

نامدار سرویس دارای نمایندگی تعمیرات تمام برندهای ایرانی و خارجی یخچال و لباسشویی از جمله بوش، ال جی، سامسونگ، زیرووات، اسنوا، پاکشوما، هایسنس، امرسان، دونار، الکترواستیل، دوو ... می باشد.

جهت تعمیر یخچال در محل بدون نیاز به جابجایی دستگاه، هم اکنون می توانید سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن در محل حاضر شوند.

نمایندگی فیلور در پاکدشت و قیامدشت تعمیر یخچال فیلور در پاکدشت
نمایندگی فیلور در پاکدشت و قیامدشت تعمیر یخچال فیلور در پاکدشت

خدمات نمایندگی فیلور در پاکدشت

یکی از برند های قدیمی در صنعت ساخت یخچال فریزر در ایران شرکت فیلور است. این شرکت که از سال 1343 فعالیت خود را آغاز کرده است در ابتدا قطعات خود را از شرکت های فیلکو آمریکا و هوور انگلیس تامین می کرد. لذا اسم این برند از ترکیب این دو برند خارجی گرفته شده است. شرکت فیلور در تمام این سال ها که تولید یخچال را انجام می دهد همواره سعی کرده است یک کیفیت ثابت را داشته باشد تا همواره مصرف کنندگان آن رضایت کافی را از یخچال فریزر فیلور داشته باشند.

شرکت فیلور با توجه به اینکه از محصولات داخلی به حساب می آید به همین منظور دارای نمایندگی فیلور در پاکدشت می باشد در همین راستا اگر یخچال فریزر فیلور شما عزیزان به مشکل خورد جهت تعمیر یخچال فریزر فیلور در پاکدشت می توانید به صورت شبانه روزی و 24 ساعته با نمایندگی فیلور در پاکدشت تماس گرفته تا تکنسین های ما در اسرع وقت در محل شما حاضر شده و پس از عیب یابی دستگاه شما تعمیر یخچال فیلور در پاکدشت را برای شما عزیزان انجام دهند.

 

در همه ی این سال ها شرکت نامدارسرویس که پیشرو در تعمیرات لوازم خانگی بوده است این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است که در صورت نیاز برای :

تعمیر یخچال فریزر و لباسشویی فیلور در پاکدشت و قیامدشت جیتو فیلستان حصار امیر چهل قز فرون آباد خاور شهر خاوران قرچک شریف آباد جمال آباد پیشوا داوود آباد پویینک زیبا شهر باقر آباد قشلاق جیتو پارچین کارخانه قند مامازند خاتون آباد موسی آباد قاسم آباد گلستان میرزایی آب باریک می توانید با نمایندگی دونار در پاکدشت و قیامدشت تماس گرفته تا تکنسین های ما در اسرع وقت در محل شما حاضر شده و ضمن عیب یابی و کارشناسی دستگاه شما در محل ، تعمیر یخچال دونار در پاکدشت را برای شما عزیزان انجام دهند.

 

مرکز تعمیرات یخچال فیلور در پاکدشت

امروزه تقریبا هیچ خانه ای پیدا نمی شود که از استفاده یخچال فریزر محروم باشد ، چرا که اگر یخچال در خانه نباشد امکان فریز کردن محصولاتی مانند گوشت و مرغ و نان و همچنین نمی توان میوه و سبزی جات و لبنیات را برای مدت طولانی در خانه نگهداشت. به همین منظور وجود یخچال فریزر در خانه الزامی است اما گاهی اوقات به دلایل مختلفی یخچال فریزر فیلور دچار عیب و ایراد می شود. نباید فراموش کرد که خراب شدن دستگاه های برقی امری طبیعی است و حتی برند های مطرح دنیا نیز به مشکلاتی برخورد می کنند.

نمایندگی فیلور در پاکدشت و قیامدشت با بهره مندی از مجموعه تکنسین های با تجربه و با دانش این اطمینان را به شما عزیزان می دهد که اگر یخچال فریزر فیلور شما عزیزان به مشکل خورد جای نگرانی نیست ، چرا که می توانید با نمایندگی یخچال فیلور در پاکدشت تماس گرفته تا تعمیرکاران ما در اسرع وقت در محل شما حاضر شده و تعمیر یخچال فریزر فیلور در پاکدشت را برای شما عزیزان انجام دهند.

شرکت نامدارسرویس که همواره رضایت و آسایش شما مردم عزیز را در نظر داشته است این امکان را برای شما فراهم کرده است که هرگاه یخچال فریزر فیلور شما به مشکل خورد می توانید با نمایندگی فیلور در پاکدشت و قیامدشت تماس گرفته تا تکنسین های ما در محل شما حاضر شوند. تعمیر یخچال فیلور در پاکدشت در محل شما عزیزان انجام می شود و نیازی به جا به جایی دستگاه نیست ، همچنین استفاده از قطعات فابریک و ضمانت 6 ماه از سمت نمایندگی یخچال فیلور در پاکدشت و قیامدشت برای شما عزیزان لحاظ می شود.

در ادامه این مقاله در نمایندگی فیلور در پاکدشت در نظر دارد تا شما عزیزان را بیشتر با برخی از خرابی های یخچال فریزر فیلور آشنا کند تا در صورت لزوم با نمایندگی فیلور در پاکدشت و قیامدشت تماس گرفته تا تکنسین های ما جهت تعمیر یخچال فیلور در پاکدشت در محل شما حاضر شوند.

 

1- خنک نکردن یخچال فریزر فیلور

بدون شک عمده ترین خرابی در بین همه انواع یخچال فریزر ها خنک نکردن است. وظیفه اصلی همه یخچال ها خنک کردن و خنک نگه داشتن وسایل داخل آن است اما گاهی اوقات یخچال فریزر ها خنک نمی کنند. بیشتر خرابی خنک نکردن در فصل گرما اتفاق می افتد و دستگاه دچار ایراد می شود اما نباید فراموش کرد که خرابی در یخچال فریزر فیلور هر موقعی می تواند به وجود بیاید. خنک نکردن یک خرابی کلی است و باید به طور کامل و جامع یخچال بررسی شود که چرا خنک نمی کند.

گاهی اوقات یخچال خنک است اما فریزر خنک نمی کند و برعکس. نیاز به شارژ گاز، سوختن موتور، خرابی برد و خرابی فن و ... همگی می توانند یخچال فریزر فیلور را خنک کردن بیاندازند اما نباید فراموش کرد در تعمیر یخچال فریزر فیلور در پاکدشت تشخیص عیب بسیار مهم است چرا که اگر تشخیص عیب به درستی انجام نشود ممکن است هم دستگاه درست نشود و هم اینکه هزینه بیشتر از حد مورد انتظار شود. به همین دلیل نمایندگی فیلور در پاکدشت و قیامدشت با داشتن تکنسین هایی که همگی از تجربه و دانش کافی جهت تعمیر یخچال فیلور در پاکدشت بهره می برند این اطمینان را به شما می دهد که تعمیرکاران ما با تشخیص صحیح دلیل خرابی با کمترین هزینه ممکن در محل شما تعمیر یخچال فریزر فیلور در پاکدشت و قیامدشت را انجام می دهند.

 

2- صدا دادن یخچال فریزر فیلور

صدا دادن یخچال فریزر فیلور نیز مانند خنک نکردن یک خرابی کلی است و باید توسط تکنسین نمایندگی یخچال فیلور در پاکدشت بررسی شود. هنگامی که صدای یخچال فریزر فیلور زیاد می شود احتمالا باعث نگرانی صاحب آن می شود. اما باید در نظر داشت که گاهی اوقات تصور صدای زیاد در یخچال فریزر فیلور از حساس بودن صاحب آن می آید و دستگاه مشکلی ندارد.

اما اگر هر موقع که احساس کردید که صدا یخچال فریزر فیلور شما زیاد شده است جای نگرانی نیست چرا که شرکت نامدارسرویس به صورت 24 ساعته در تمامی ایام سال آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است لذا می توانید با نمایندگی فیلور در پاکدشت و قیامدشت تماس گرفته تا تکنسین های ما در اسرع وقت در محل شما عزیزان حاضر شده و دلیل صدا دادن یخچال فریزر فیلور شما را بررسی کنند و در صورت لزوم در همان محل شما بدون نیاز به جا به جایی تعمیر یخچال فیلور در پاکدشت توسط تکنسین نمایندگی یخچال فیلور در پاکدشت انجام شود.

 

3- از کار افتادن یخچال فریزر فیلور

یکی از ایراداتی که عموما سبب نگرانی صاحب یخچال فریزر فیلور می شود کار نکردن یا به اصطلاح خاموش شدن دستگاه است. هنگامی که یک وسیله برقی روشن نمی شود صاحب آن بسیار نگران می شود. اما در مورد یخچال فریزر فیلور این مورد نیز صدق می کند که به دلیل وجود مواد غذایی اگر دستگاه کار نکند مواد داخل یخچال شروع به گرم شدن و در نهایت خراب شدن می کنند. به همین دلیل یک ضرر مالی نیز به صاحب دستگاه از این بابت وارد می شود.

در همین راستا نمایندگی فیلور در پاکدشت با داشتن تعدادی تعمیرکار مجرب این اطمینان خاطر را به شما می دهد که در صورت نیاز به تعمیر یخچال فیلور در پاکدشت می توانید با نمایندگی یخچال فریزر فیلور در پاکدشت تماس گرفته تا فورا تکنسین های ما در محل شما حاضر شده و دلیل روشن نشدن دستگاه شما را بررسی کنند.

 

مرکز تعمیرات اجاق گاز فیلور

شرکت نامدارسرویس نیز که همواره پیشگام در زمینه خدمت رسانی به شما مردم عزیز بوده سعی دارد تا با ارائه بهترین خدمات نیاز شما عزیزان را جهت تعمیر اجاق گاز فیلور در پاکدشت تهران رفع کند به همین دلیل شما عزیزان می توانید جهت تعمیر اجاق گاز فیلور در پاکدشت و قیامدشت با نمایندگی فیلور در پاکدشت تهران تماس بگیرید.

شرکت فیلور به دلیل اینکه از قطعات بسیار با کیفیت و بعضا خارجی استفاده می کند توانسته است که مخاطبان زیادی را به خود جلب کند به همین دلیل است که در همین چند سال اخیر به یکی از برند های مطرح در زمینه تولید لوازم خانگی تبدیل شده است.

 

آیا تعمیرات اجاق گاز فیلور در مناطق پاکدشت و قیامدشت تهران انجام می شود؟

با توجه به احتمال آسیب دیدن و خرابی لوازم خانگی از جمله اجاق گاز و آسان نبودن حمل و نقل آن، نامدار سرویس نیز خدمات خود را در محل ارائه می دهد. نامدار سرویس برای پوشش تمامی مناطق تهران کارگاه ها و شعبه های خود را در سراسر تهران قرار داده است و بسته به محل سکونت شما در کمتر از 1 ساعت نزدیکترین تعمیرکار اجاق گاز فیلور به شما اعزام می شود و با ارائه خدمات جامع تعمیرات و تعویض قطعات نیاز شما را از سایر تعمیرکاران کاملا برطرف می کند.

 

تعمیر یخچال فریزر فیلور در محل کار و منزل

شرکت نامدارسرویس که بیش از 10 سال سابقه در امور تعمیرات انواع برند های لوازم خانگی در تهران و حومه تهران دارد با داشتن تکنسین هایی با تجربه این اطمینان را در دل شما مردم عزیز به وجود می آورد که تعمیر یخچال فریزر فیلور در پاکدشت در محل شما انجام شده و ضمانت 6 ماه نیز از طرف نمایندگی یخچال فیلور در پاکدشت برای شما لحاظ می گردد.

نباید فراموش کرد که تعمیر یخچال یک کار حساس و دقیق است و باید با نهایت دقت و تمرکز انجام شود تا شما عزیزان بتوانید سال های سال بدون مشکل از دستگاه خود استفاده کنید.

شرکت نامدارسرویس که به صورت کاملا تخصصی تعمیر یخچال فیلور در پاکدشت را انجام می دهد ، علاوه بر آن تعمیر برند های زیر را نیز انجام می دهد:

یخچال اسنوا- یخچال ال جی- یخچال دونار- یخچال سیلوان- یخچال یخساران- یخچال هیمالیا و ...

ارائه خدمات شبانه روزی در نامدار سرویس

ما با خدمات ویژه خود به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود تا به محض بروز مشکلات در یخچال شما علاوه بر برطرف نمودن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری نماییم.

نحوه ارائه خدمات در نامدار سرویس

  • پس از شرح مشکل دستگاه خود و تکمیل فرم درخواست کارشناس، اپراتور های ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پس از بررسی مشکل دستگاه به متخصص مربوطه ارجاع می دهند تا برای تعمیر یخچال در محل شما حضور پیدا کنند.
  • تعمیرکار مربوطه پس از بررسی های لازم طی گزارشی کامل شما را از تعداد قطعات معیوب، علت خرابی، حدود هزینه و حدود زمان تعمیر آگاه خواهند کرد که با توجه به صلاحدید شما قطعات مربوطه تعویض یا تعمیر خواهند شد. درصورت تعویض قطعه فقط از قطعات اورجینال استفاده خواهد شد.
  • در اکثر موارد تعمیر و سرویس یخچال شما در همان محل ( خانه یا محل کار) انجام میگردد ، در غیر این صورت چنانچه نیاز به تعمیر برد یا تعویض قطعات خاص داشته باشد به کارگاه مجهز نامدار سرویس حمل شده و سپس بعد از سرویس( در کوتاه ترین زمان ) به شما تحویل داده میشود.
  • دستگاه های تعمیر شده و قطعات تعویض شده به مدت 6 ماه شامل گارانتی می باشد.

روش های درخواست تعمیر یخچال فریزر:

ثبت درخواست از طریق سایت نامدارسرویس

تماس تلفنی 02144474632

مزایای سفارش تعمیرات یخچال و اجاق گاز در نمایندگی فیلور در پاکدشت

شما برای تعمیرات یخچال فیلور در هر ساعت از شبانه روز در هر ۷ روز هفته و تعطیلات رسمی میتوانید با مرکز تعمیرات فیلور در پاکدشت و قیامدشت تماس گرفته تا فورا همکاران ما در نمایندگی تعمیر یخچال فیلور در پاکدشت تهران هرچه سریعتر اقدام کنند.

 

خدمات پس از فروش یخچال فیلور

در صورتی‌ که یخچال دونار شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد میتوانید در صورت بروز هرگونه مشکل به شما کمک کند تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی یخچال فیلور در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با دفتر نمایندگی تعمیرات یخچال فیلور در پاکدشت از این خدمات بهره‌مند شوید.

اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش فیلور بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر تهران یا تعمیرگاه نامدار سرویس تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود با همکاران ما در این بخش بهترین راه را برای تعمیر یا سرویس یخچال فریزر خود به دست آورید.

 

خدمات پس از فروش یخچال فریزر فیلور

نمایندگی تعمیر یخچال و لباسشویی فیلور در پاکدشت تهران محدوده قیامدشت جیتو فیلستان آرامبویه حصار امیر چهل قز فرون آباد خاور شهر خاوران قلعه نو قرچک شریف آباد جمال آباد جلیل آباد حاجی آباد پیشوا قعله سین داوود آباد پویینک زیبا شهر خورین باقر آباد شهرک مدرس قشلاق جیتو پارچین کارخانه قند زمان آباد فیروز آباد ده خیر گل عباس مامازند خاتون آباد سنگ تراشانولی آباد فردیس صفر آباد موسی آباد قاسم آباد حصارک شهرک نامجو توچال قوهه گلستان رودبارک جعفر آباد میرزایی آب باریک خیر آباد

مراحل انجام درخواست تعمیرات

Untitled 1

1- ثبت درخواست توسط شما

درخواست خود را به صورت آنلاین در سایت ثبت نمایید و یا با شماره  44474632 021 تماس بگیرید.

Untitled 2
2- هماهنگی کارشناسان با شما

پس از تایید اطلاعات، کارشناسان در کمترین زمان به منظور هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

Untitled 3

3- مراجعه تعمیرکار و اعلام هزینه

دستگاه شما توسط تعمیرکار بازدید و ایراد و هزینه خدمات به شما اعلام می گردد.

Untitled 4

4- تعمیر دستگاه و ارائه ضمانت نامه

دستگاه به صورت کامل تست شده و پس از پایان خدمات، ضمانت نامه به شما تقدیم می گردد.

سوالات متداول

چگونه سفارش تعمیر یخچال فیلور در محل را ثبت کنم؟

جهت ثبت سفارش تعمیر یخچال فیلور در منزل می توانید با شماره 44474632-021 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.

رفع عیب و تعمیر دستگاه چقدر طول میکشد ؟

در مراجعه حضوری تعمیرکار به محل معمولا بین نیم ساعت تا چند ساعت مشکل مرتفع می شود.

ضمانت حفظ حریم خصوصی چگونه است ؟

تعمیرکاران ما در زمان استخدام به سختی گزینش می شوند و گذشته از داشتن مدارک دانشگاهی معتبر و گزراندن دوره های تخصصی تعمیر لوازم خانگی، طی دوره ای با شرایط حریم خصوصی و حضور در خانه مشتری نیز آشنا می شوند. همچنین گواهی سوء پیشینه، عدم اعتیاد و … نیز از آنها دریافت می شود و یک ضامن معتبر نیز آنها را تایید می کند.

اگر مشکل مجددا رخ بدهد برای تعمیر هزینه ای دریافت میشود ؟

خیر، در صورتی که دستگاه معیوب گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد و در مورد دستگاه هایی که فاقد گارانتی هستند و یکبار توسط تکنسین ما تعمیر شده باشد و مشخص شود رفع عیب به صورت کامل انجام نشده هیچ هزینه ای برای رفع عیب مجدد از شما دریافت نخواهد شد.

در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول نامدار سرویس می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

نحوه تسویه حساب صورتحساب به چه صورت است؟

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

آیا هزینه تعمیر یخچال فیلور و سایر لوازم خانگی بر اساس نرخ مشخصی می باشد؟
بله تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین برای تعمیر یخچال فیلور و سایر لوازم خانگی بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد.
در صورتی که در هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات یخچال فیلور منصرف شوم آیا باید هزینه ای پرداخت کنم؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید