تعمیر آبسردکن مجیک در تهران

تعمیر آبسردکن مجیک

تعمیر آبسردکن مجیک در تهران

تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی تعمیر آبسردکن مجیک

تعمیر آبسردکن مجیک در تهران، با هزینه مناسب توسط تکنسین ها و تعمیرکاران مجرب شرکت نامدار سرویس به صورت تخصصی انجام می شود.

نامدار سرویس به عنوان نمایندگی مجاز تعمیر آبسردکن یکی از تخصصی ترین مراکز سرویس و تعمیر آبسردکن در تهران و حومه می باشد که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد. 

شرکت نامدارسرویس مفتخر است که نمایندگی مجیک را داراست لذا شما عزیزان برای تعمیر لوازم خانگی خود میتوانید با شرکت نامدارسرویس تماس حاصل فرمایید تا تکنسین های ما در کوتاهترین زمان ممکن برای تعمیر دستگاه شما با شما تماس بگیرند.

این مرکز دارای شعب مختلف در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران ، قرچک، ورامین، کرج، اسلامشهر و ... می باشد و می تواند انواع خدمات تعمیرات آبسردکن مجیک را در محل زندگی یا محل کار به مشتریان عزیز ارائه دهد.

لازم به ذکر است که در صورت استفاده از خدمات نمایندگی آبسردکن مجیک می توانید از گارانتی معتبر، کاهش هزینه های تعمیرات و قطعات اورجینال مجیک نیز بهره مند شوید.

جهت تعمیرات آبسرد کن در محل بدون نیاز به جابجایی دستگاه، هم اکنون می توانید سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن در محل حاضر شوند.

نامدار سرویس نمایندگی تعمیر آبسردکن میدیا، نمایندگی تعمیر آبسردکن گاسونیک و نمایندگی تعمیر آبسردکن ایستکول و ... را دارا میباشد 

نمایندگی تعمیر آب سردکن مجیک در تهران

برند مجیک ساخته کشور کره جنوبی می باشد و جزو برندهای محبوب در بین مردم ایران به حساب می آید. برند مجیک حدودا از سال 1360 هجری کار خود را در زمینه ساخت لوازم خانگی آغاز کرده و از آن زمان تا به حال سعی کرده خط تولید خود را منطبق بر تکنولوژی روز دنیا قرار دهد.

از جمه دستگاه هایی که توسط شرکت مجیک ساخته میشود می توان به : آبسردکن مجیک، ظرفشویی مجیک، یخچال و فریزر مجیک، لباسشویی مجیک و... اشاره کرد.

شرکت نامدارسرویس مفتخر است که نمایندگی تعمیر آب سردکن مجیک در تهران را دارا است و شما عزیزان میتوانید در صورت خرابی احتمالی آبسردکن مجیک خود با شرکت نامدارسرویس تماس بگیرید تا تکنسین های ما در اسرع وقت برای تعمیر آب سردکن مجیک شما اقدام نمایند.

آبسردکن مجیک دارای کیفیت بالایی است و از محبوبیت زیادی در بین ایرانی ها برای خرید و استفاده برخوردار است اما آب سردکن مجیک نیز مانند هر برند دیگری در تولید استفاده از آن به مشکل میخورد که در زیر به تعدادی از موارد خرابی این آبسردکن اشاره میکنیم:

آبسردکن مجیک خنک نمیکند، علت چیست؟

 • موتور یا کمپرسور از کار افتاده است که برای تعمیر یا تعویض موتور آب سردکن مجیک خود با نامدارسرویس تماس بگیرید.
 • خازن راه انداز خراب شده و از کار افتاده است. (خازن را میتوان با استفاده از دستگاه مولتی متر تست و در صورت خرابی بودن اقدام به تعویض نمایید، قبل از هرکاری بهتر است خازن آبسرد کن را دشارژ نمایید.)
 • ممکن است برد آب سردکن مجیک از کار افتاده باشد و برد الکترونیکی فرمان کار کردن به کمپرسور ارسال نکند که در این صورت برای تعمیر برد آبسردکن مجیک خود با نمایندگی نامدارسرویس میتوانید تماس بگیرید.
 • مسیر گرفتگی دارد. منظور از این جمله این است که مسیر لوله های پشت دستگاه گرفتگی دارد که توسط تکنسین های حاذق باید این گرفتگی از بین برود.
 • گاز دستگاه آبسردکن مجیک شما نشتی دارد که این کار نیز توسط متخصصین شرکت نامدارسرویس باید انجام گردد تا ابتدا نشتی گاز گرفته شود سپس شارژ گاز برای آب سردکن مجیک آنجام گردد.

آبسردکن مجیک روشن نمی شود، مشکل چیست؟

 • تبدیل سه به دو، 2شاخه خراب شده است. (در صورت مشاهده سوختگی تبدیل اقدام به تعویض تبدیل نمایید تا آب سردکن مجیک روشن شود.)
 • پریز محل اتصال آب سردکن معیوب است. (دستگاه آبسردکن مجیک را در پریز دیگر تست کنید اگر روشن شد اقدام به تعویض پریز نمایید.)
 • برد الکترونیکی آب سردکن آسیب دیده است. (چون تعمیر برد تخصصی است برای تعمیر آن باید با نمایندگی نامدارسرویس تماس بگیرید.)

شرکت نامدارسرویس به صورت تخصصی به تعمیرات آبسردکن در تهران میپردازد و به همین جهت برای تعمیر آبسردکن مجیک در تهران میتوانید با نامدارسرویس تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت تعمیر آبسردکن مجیک شما اقدام کنند و با استفاده از قطعات اورجینال و 6 ماه گارانتی تعمیر آب سردکن مجیک شما را انجام دهند.

بدنه آبسردکن مجیک دارای برق است، دلیل چیست؟

 • نبود سیم ارت در محل نصب (در صورتی که سیم ارت در محل نصب دستگاه آب سردکن مجیک وجود ندارد برق القایی آبسردکن به بدنه منتقل می شود که این مورد جزو خرابی آبسردکن مجیک نیست و به دلیل عدم رعایت استانداردهای ساختمانی می باشد.)
 • خرابی ادوات برقی و اتصال به بدنه (در صورتی که قطعه ای در آبسردکن مجیک خراب شده باشد و اتصال به بدنه داشته باشد برق به بدنه آب سردکن مجیک منتقل می شود و در صورت نبود سیم ارت بسیار خطرناک می باشد، دستگاه را از برق خارج نموده و با نمایندگی تعمیر آبسردکن مجیک در تهران که شرکت نامدارسرویس است تماس بگیرید.)

آبسردکن مجیک در حین کار کردن صدای زیادی دارد، دلیل آن چیست؟

 • پایه های کمپرسور یا موتور آب سردکن معیوب است. (در صورت مشاهده خوردگی لاستیک پایه موتور آبسردکن مجیک باید ابتدا موتور را از جایش خارج کنید و سپس اقدام به تعویض پایه موتور کنید در نظر داشته باشد که آب سردکن مجیک را از برق بکشید و بعد این کار را انجام دهید).
 • کمپرسور یا موتور خراب است. (خرابی کمپرسور و روتور آن سبب ایجاد صدای بلند در سیستم آبسردکن مجیک می شود از همین رو می بایست برای تعویض موتور با نمایندگی تعمیر آبسردکن مجیک در تهران تماس بگیرید.)
 • شیر برقی خراب شده است. (هنگام از کار افتادن شیر برقی نیز به علت عدم چرخش گاز در لوله کشی پشت دستگاه صدای زیادی توسط دستگاه آب سردکن ایجاد می شود برای همین منظور می بایست برای تعویض شیر برقی با نمایندگی تعمیر آبسردکن مجیک در تهران با شرکت نامدار سرویس در ارتباط باشید.)

جهت برطرف کردن این قبیل مشکل ها و انجام تعمیرات آبسردکن مجیک در غرب ، شرق ، شمال و جنوب تهران با خیال راحت با مرکز نامدار سرویس تماس بگیرید.

در صورت خرابی آبسردکن مجیک خود میتوانید با شرکت نامدارسرویس تماس بگیرید تا تکنسین های ما در اسرع وقت به محل شما مراجعه و برای تعمیر آب سردکن مجیک در تهران اقدام نمایند.

شایان ذکر است که نامدارسرویس از قطعات اورجینال جهت تعمیر آب سردکن مجیک استفاده میکند به همین دلیل ما به شما گارانتی 6 ماه جهت تعمیر آب سردکن مجیک ارائه میدهیم.

شرکت نامدارسرویس علاوه بر تعمیر آب سردکن مجیک در تهران ، انواع برند های آبسردکن مانند: آب سردکن میدیا، آب سردکن گاسونیک، آب سردکن مدیا ، آب سردکن ایستکول و... را تحت پوشش خود دارد.

ارائه خدمات شبانه روزی در نامدار سرویس

ما با خدمات ویژه خود به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود تا به محض بروز مشکلات در آبسردکن شما علاوه بر برطرف نمودن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری نماییم.

نحوه ارائه خدمات در نامدار سرویس

 • پس از شرح مشکل دستگاه خود و تکمیل فرم درخواست کارشناس، اپراتور های ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پس از بررسی مشکل دستگاه به متخصص مربوطه ارجاع می دهند تا برای تعمیر آبسردکن در محل شما حضور پیدا کنند.
 • تعمیرکار مربوطه پس از بررسی های لازم طی گزارشی کامل شما را از تعداد قطعات معیوب، علت خرابی، حدود هزینه و حدود زمان تعمیر آگاه خواهند کرد که با توجه به صلاحدید شما قطعات مربوطه تعویض یا تعمیر خواهند شد. درصورت تعویض قطعه فقط از قطعات اورجینال استفاده خواهد شد.
 • در اکثر موارد تعمیر آبسردکن و سرویس آبسردکن شما در همان محل ( خانه یا محل کار) انجام میگردد ، در غیر این صورت چنانچه نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یا تعویض قطعات خاص داشته باشد به کارگاه مجهز نامدار سرویس حمل شده و سپس بعد از سرویس( در کوتاه ترین زمان ) به شما تحویل داده میشود.
 • دستگاه های تعمیر شده و قطعات تعویض شده به مدت 6 ماه شامل گارانتی می باشد.

روش های درخواست تعمیر آبسردکن :

ثبت درخواست از طریق سایت نامدارسرویس

تماس تلفنی 02144474632

مزایای سفارش تعمیرات آبسردکن در نمایندگی مجیک در تهران

شما برای تعمیرات آبسردکن مجیک در تهران هر ساعت از شبانه روز هر ۷ روز هفته و تعطیلات رسمی میتوانید با مرکز تعمیرات آبسردکن مجیک در تهران تماس گرفته تا فورا همکاران ما در نمایندگی مجیک در تهران هرچه سریعتر اقدام کنند.

 

خدمات پس از فروش آبسردکن مجیک

در صورتی‌ که آبسردکن مجیک شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد میتوانید در صورت بروز هرگونه مشکل به شما کمک کند تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی آبسردکن مجیک در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با دفتر نمایندگی تعمیرات آبسردکن مجیک در تهران از این خدمات بهره‌مند شوید.

اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش مجیک بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر تهران یا تعمیرگاه نامدار سرویس تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود با همکاران ما در این بخش بهترین راه را برای تعمیر یا سرویس آبسردکن خود به دست آورید.

 

یا تعمیرات آبسردکن مجیک در مناطق شمال، شرق، غرب، مرکز و جنوب انجام می شود؟

با توجه به احتمال آسیب دیدن و خرابی لوازم خانگی از جمله آبسردکن و آسان نبودن حمل و نقل آن، نامدار سرویس نیز خدمات خود را در محل ارائه می دهد. نامدار سرویس برای پوشش تمامی مناطق تهران کارگاه ها و شعبه های خود را در سراسر تهران قرار داده است و بسته به محل سکونت شما در کمتر از 1 ساعت نزدیکترین تعمیرکار آبسردکن به شما اعزام می شود و با ارائه خدمات جامع تعمیرات و تعویض قطعات نیاز شما را از سایر تعمیرکاران کاملا برطرف می کند.

 

نمایندگی تعمیرات آبسردکن مجیک در شمال تهران

تعمیر آبسردکن مجیک در شمال تهران شامل مناطق زیر میباشد:

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، سعدآباد، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، شریعتی، دولت، ظفر، جردن، سعادت آباد و …

 

نمایندگی تعمیرات آبسردکن مجیک در غرب تهران

تعمیر آبسردکن مجیک در غرب تهران شامل مناطق زیر میباشد:

صادقیه، ستارخان، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهر زیبا، سردار جنگل، خلیج فارس، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان و ...

 

نمایندگی تعمیر آبسردکن مجیک در مرکز تهران

تعمیر آبسردکن مجیک در مرکز تهران شامل مناطق زیر میباشد:

انقلاب، ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، امیر آباد، کارگر شمالی، شهر آرا، جلال آل احمد، گیشا و …

 

نمایندگی تعمیرات آبسردکن مجیک در شرق تهران

تعمیر آبسردکن مجیک در شرق تهران شامل مناطق زیر میباشد:

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان، صادقیه، پاسداران و …

 

نمایندگی تعمیرات آبسردکن مجیک در جنوب تهران

تعمیر آبسردکن مجیک در جنوب تهران شامل مناطق زیر میباشد:

مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد، منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، قزوین، یافت آباد و …

 

مراحل انجام درخواست تعمیرات

Untitled 1

1- ثبت درخواست توسط شما

درخواست خود را به صورت آنلاین در سایت ثبت نمایید و یا با شماره  44474632 021 تماس بگیرید.

Untitled 2
2- هماهنگی کارشناسان با شما

پس از تایید اطلاعات، کارشناسان در کمترین زمان به منظور هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

Untitled 3

3- مراجعه تعمیرکار و اعلام هزینه

دستگاه شما توسط تعمیرکار بازدید و ایراد و هزینه خدمات به شما اعلام می گردد.

Untitled 4

4- تعمیر دستگاه و ارائه ضمانت نامه

دستگاه به صورت کامل تست شده و پس از پایان خدمات، ضمانت نامه به شما تقدیم می گردد.

سوالات متداول

چگونه سفارش تعمیر آبسردکن مجیک در محل را ثبت کنم؟

جهت ثبت سفارش تعمیر آبسردکن مجیک در منزل می توانید با شماره 44474632-021 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.

رفع عیب و تعمیر دستگاه چقدر طول میکشد ؟

در مراجعه حضوری تعمیرکار به محل معمولا بین نیم ساعت تا چند ساعت مشکل مرتفع می شود.

ضمانت حفظ حریم خصوصی چگونه است ؟

تعمیرکاران ما در زمان استخدام به سختی گزینش می شوند و گذشته از داشتن مدارک دانشگاهی معتبر و گزراندن دوره های تخصصی تعمیر لوازم خانگی، طی دوره ای با شرایط حریم خصوصی و حضور در خانه مشتری نیز آشنا می شوند. همچنین گواهی سوء پیشینه، عدم اعتیاد و … نیز از آنها دریافت می شود و یک ضامن معتبر نیز آنها را تایید می کند.

اگر مشکل مجددا رخ بدهد برای تعمیر هزینه ای دریافت میشود ؟

خیر، در صورتی که دستگاه معیوب گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد و در مورد دستگاه هایی که فاقد گارانتی هستند و یکبار توسط تکنسین ما تعمیر شده باشد و مشخص شود رفع عیب به صورت کامل انجام نشده هیچ هزینه ای برای رفع عیب مجدد از شما دریافت نخواهد شد.

در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول نامدار سرویس می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

نحوه تسویه حساب صورتحساب به چه صورت است؟

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

آیا هزینه تعمیر آبسردکن مجیک و سایر لوازم برقی بر اساس نرخ مشخصی می باشد؟
بله تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین برای تعمیر آبسردکن مجیک و سایر لوازم برقی بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد.
در صورتی که در هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات آبسردکن منصرف شوم آیا باید هزینه ای پرداخت کنم؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید