مرکز تخصصی تعمیر آبسردکن در تهران

تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی تعمیر آبسردکن 

تعمیر آبسردکن در تهران، با هزینه مناسب توسط تکنسین ها و تعمیرکاران مجرب شرکت نامدار سرویس به صورت تخصصی انجام می شود.

نامدار سرویس به عنوان نمایندگی مجاز تعمیر آبسردکن یکی از تخصصی ترین مراکز سرویس و تعمیر آبسردکن در تهران و حومه می باشد که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

نامدار سرویس با بهره مندی از تعمیرکاران و تکنسین های با تجربه و متخصص در سطح شهر تهران و کرج توانسته تجربیات خود را در زمینه تعمیرات آبسردکن به علم روز دنیا برساند و یکی از به روز ترین مراکز مجاز تعمیر آبسرد کن دست دوم و نو در این زمینه باشد.

نامدار سرویس دارای نمایندگی مجاز تعمیرات تمام برندهای آبسرد کن از جمله گوسونیک، مجیک، میدیا، ایستکول، بوش، استیل، افترون، سام، نوبل و ... می باشد.

لازم به ذکر است که در صورت استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر آبسردکن می توانید از گارانتی معتبر، کاهش هزینه های تعمیرات و قطعات اورجینال مجیک نیز بهره مند شوید.

تعمیر انواع آبسرد کن در محل شما در کوتاه ترین زمان توسط تعمیرکاران مجرب نامدار سرویس انجام می شود. از این رو نیازی به انتقال و جابجایی دستگاه معیوب یا مراجعه حضوری شما نمی باشد.

تعمیر آبسردکن

سرویس و تعمیر آبسردکن در تهران یکی از مهم ترین کارهایی است که باید در فصول گرم سال انجام داد. لذا تعمیر آبسردکن میبایست توسط تعمیرکاران ماهر انجام شود. دمای آب سردی که دستگاه تولید می کند باید درمناطق معتدل بین 15-10 درجه و در مناطق گرمسیر بین 18-13 درجه باشد.

برای تعمیر آبسردکن  ها بهتر است ابتدا انواع آنها را بشناسیم :

1 - آبسردکن مخزن دار مجهز به شناور

2 - آبسردکن های آنی (بدون مخزن)

3 - آبسردکن های دو منظوره

برای تعمیر آبسردکن های مخزن دار باید اجزای اصلی آنها را دقیق بشناسیم

این مدل آبسردکن به آب لوله کشی متصل بوده و مخزن آن ها به وسیله یک شیر دارای شناور همیشه پر می ماند و آب اضافی را مستقیم به مجرای فتضلاب هدایت می کند. تعمیر آبسردکن در تهران کمی تخصصی است زیرا دارای یک پمپ برای خنک کردن آب و لوله های اواپراتور که به شکل لوله مسی دور یک مخزن فلزی جوش خورده است و با مصرف برق مدارخنک می شود.

آبسردکن های آنی :

تعمیر آبسردکن های آنی راحت تر است زیرا این آبسردکن در سال 2007 میلادی اختراع شده و سیستم خنک کننده آن همان پمپ حرارتی یا سیکل یخچال است و امکان ذخیره انرژی در دستگاه تعبیه شده و منبع آب آشامیدنی که منبع آلودگی هاست حذف شده است.

آبسردکن های دومنظوره :

تعمیر آب سردکن های دومنظوره میبایست توسط تعمیرکار متخصص انجام شود زیرا این نوع آبسردکن هم دارای آب گرم و هم دارای آب سرد است و در بیشتر شرکت ها و سازمان ها از این نوع آبسردکن استفاده می شود و انواع مختلفی دارد :

1 - آبسردکن ایستاده معمولی و دیجیتالی

2 - آبسردکن ایستاده یخچال دار معمولی دیجیتالی

3 - آبسردکن رومیزی معمولی دیجیتالی

4 - آبسردکن ایستاده آب شهری

برای خرید آبسردکن نیز باید دقت لازم را لحاظ کرد زیرا علاوه بر رعایت اصول سلامتی  و بهداشتی در ساخت آبسردکن ها باید به خدمات پس از فروشی که برای تعمیر آبسردکن در تهران در نظر گرفته شده توجه کرد.

اجزای آب سرد کن

1- کمپرسور ( به منظور فشرده سازی گازها )

2- لوله‌های آب  ( از جنس پلیمر به دلیل خنک نگه داشتن آب )

3- کندانسور ( وظیفه تبادل گرمایی با محیط را بر عهده دارند )

4- فیلترهای تصفیه آب ( در مدل‌های جدیدتر آبسردکن و به منظور پاکسازی آب )

5- مخزن داخلی و بدنه آبسردکن (معمولاً از جنس استیل مرغوب به منظور دوام بیشتر و پیشگیری از ایجاد رسوب )

مشکلات رایج در تعمیر آبسردکن

 • خنک نشدن آب آبسردکن

از مشکلات پیش آمده برای تعمیر آبسردکن میتوان به گرم بودن آب داخل قسمت خنک کننده آبسرد کن اشاره کرد. ظرفیت خنک کنندگی در دستگاه آبسرد کن محدود بوده و با توجه به نوع دستگاه میتواند در هر ساعت چند لیوان آب خنک تحویل دهد ( که بستگی به نوع و برند دستگاه دارد ) پس اگر به طور مداوم از دستگاه استفاده می کنید بهتر است اجازه دهید دستگاه مجددا آب را خنک کند.

 • آب از شیر خروجی آبسرد کن خارج نمی شود

یکی از دلایل عمده تعمیرات آبسردکن در تهران عدم خروج آب از شیر آن می باشد که دلایل زیادی باعث بروز آن می شود. بهتر است ابتدا آب مخزن آبسرد کن تست شود که احیانا خالی نشده باشد، سپس شیر و اتصالات دستگاه چک شود. جهت تعمیر شیر آبسردکن لازم است در صورت وجود رسوب در دستگاه توسط تعمیرکار آبسرد کن رسوب زدایی شده یا تعویض میگردد.

 • نشتی آب از آبسرد کن

پس از بررسی دریچه عقب درب دستگاه توسط تکنسین اعزامی از نمایندگی مجاز تعمیر آبسردکن و اطمینان از بسته بودن آن به صورت کامل، نوبت به چک کردن پیچ نقره ای رنگ تخلیه آب می رسد. این پیچ باید به طور کامل جهت رفع نشتی آب، محکم شود.

 • خوش طعم نبودن آب

جهت رفع مشکل خوش طعم نبودن آب داخل آبسرد کن ابتدا لازم است درون مخزن آبسردکن را کاملا شست و شو نمایید و این کار را با آب داغ لوله کشی انجام دهید. قبل از اتصال دوباره آن زمان بدهید تا کاملا خشک شود . یک نکته مهم دیگر این است که جهت جمع آوری رسوبات ، با یک حوله کاغذی این کاررا انجام دهید. توصیه می شود قبل از نصب دوباره مخزن روی آبسردکن حتما این کار را انجام دهید.

 • گرم نبودن قسمت گرمایشی دستگاه

اگر به پشت دستگاه آبسردکن خود نگاهی بیاندازید دکمه کوچکی را مشاهده می کنی که زیر آن نوشته شده است " آب گرم " ، ابتدا مطمئن شوید که این کلید روشن می باشد. همچنین به یاد داشته باشید که این مخزن هم همانند مخزن آب سرد شما به زمانی برای ریکاوری احتیاج دارد. در صورت برطرف نشدن مشکل از یک متخصص بخواهید تا اقدامات لازم جهت سرویس آبسردکن شما را انجام دهد.

جهت نگهداری و تعمیرات آبسردکن باید به موارد زیر توجه کنید :

 1. توجه داشته باشید که برق دستگاه آبسردکن را به یک پریز جداگانه وصل نمایید.
 2. جهت صرفه جویی در مصرف برق، فقط تایمی که به آب جوش نیاز دارید قسمت آب جوش را روشن نمایید زیرا المنت داخل آبسردکن حدود ۴ آمپر مصرف برق دارد و بسیار پر مصرف می باشد. همچنین روشن بودن این قسمت به مدت زیاد باعث رسوب گرفتن مخزن و در نهایت سوختن المنت آبسرد کن می شود.
 3. جهت جلوگیری از گرفتن بو و طعم نامطلوب آب، بهتر است هر دو ماه یکبار دستگاه آبسردکن خود را به طور کامل تخلیه نمایید.
 4. در صورت قابل شستشو بودن فیلتر آبسرد کن، آن را بشویید و یا نسبت به تعویض آن اقدام نمایید تا از به وجود آمدن طعم و بوی نامطلوب در آب جلوگیری شود. ( به هیچ عنوان دستگاه آبسردکن را با استفاده از مواد شیمیایی نشویید )
 5. همیشه دقت کنید که پس از اینکه آبسردکن از آب آشامیدنی پرشده است آب آن را از شیر آب داغ تخلیه کنیم.
 6. همچنین به این موضوع توجه داشته باشیم که خاک روی آبسردکن قرار نگیرد،  تا عملکرد سیستم  تبرید کاهش پیدا نکند
 7. پس از تعمیر آبسردکن و نصب آن حتما شیر آب داغ را بچرخانید تا ابتدا هوای آن خارج شود.
 8. بهتر است پس از تعمیر آبسردکن در محل کار یا منزل خود، آن را با فاصله 20 سانتی متری از دیوار قرار داده تا عملکرد بهتری داشته باشد.
 9. و در نهایت به یاد داشته باشید که آبسردکن هم مانند دیگر وسایل نیاز به نگهداری و مراقبت دارد، و رعایت نکات مهم نگهداری از آن سبب کاهش خرابی و در نتیجه عدم نیاز به مراجعه به نمایندگی مجاز تعمیر آبسردکن می شود.

 

ارائه خدمات شبانه روزی در نامدار سرویس

ما با خدمات ویژه خود به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود تا به محض بروز مشکلات در آبسردکن شما علاوه بر برطرف نمودن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری نماییم.

نحوه ارائه خدمات در نامدار سرویس

 • پس از شرح مشکل دستگاه خود و تکمیل فرم درخواست کارشناس، اپراتور های ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پس از بررسی مشکل دستگاه به متخصص مربوطه ارجاع می دهند تا برای تعمیر آبسردکن در محل شما حضور پیدا کنند.
 • تعمیرکار مربوطه پس از بررسی های لازم طی گزارشی کامل شما را از تعداد قطعات معیوب، علت خرابی، حدود هزینه و حدود زمان تعمیر آگاه خواهند کرد که با توجه به صلاحدید شما قطعات مربوطه تعویض یا تعمیر خواهند شد. درصورت تعویض قطعه فقط از قطعات اورجینال استفاده خواهد شد.
 • در اکثر موارد تعمیر آبسردکن و سرویس آبسردکن شما در همان محل ( خانه یا محل کار) انجام میگردد ، در غیر این صورت چنانچه نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یا تعویض قطعات خاص داشته باشد به کارگاه مجهز نامدار سرویس حمل شده و سپس بعد از سرویس( در کوتاه ترین زمان ) به شما تحویل داده میشود.
 • دستگاه های تعمیر شده و قطعات تعویض شده به مدت 6 ماه شامل گارانتی می باشد.

روش های درخواست تعمیر آبسردکن :

ثبت درخواست از طریق سایت نامدارسرویس

تماس تلفنی 02144474632

مراحل انجام درخواست تعمیرات

Untitled 1

1- ثبت درخواست توسط شما

درخواست خود را به صورت آنلاین در سایت ثبت نمایید و یا با شماره  44474632 021 تماس بگیرید.

Untitled 2
2- هماهنگی کارشناسان با شما

پس از تایید اطلاعات، کارشناسان در کمترین زمان به منظور هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

Untitled 3

3- مراجعه تعمیرکار و اعلام هزینه

دستگاه شما توسط تعمیرکار بازدید و ایراد و هزینه خدمات به شما اعلام می گردد.

Untitled 4

4- تعمیر دستگاه و ارائه ضمانت نامه

دستگاه به صورت کامل تست شده و پس از پایان خدمات، ضمانت نامه به شما تقدیم می گردد.

برند های آبسردکن

نامدار سرویس نمایندگی تعمیر انواع برند های ایرانی و خارجی 

تعمیر آبسردکن نوبل

تعمیر آبسردکن بکو

تعمیر آبسردکن سام

تعمیر آبسردکن افترون

سوالات متداول در مورد خرابی آبسردکن

دمای آبسرد کن دچار نوسان میشود، آیا نیاز به تعمیر دارد ؟

خیر این نوسانات و تغییرات دما در آبسرد کن طبیعی بوده و نیازی به سرویس یا تعمیر آبسردکن نیست.

جهت تعمیر آبسردکن خود نیاز به ارسال آن داریم ؟

جهت سهولت کار مشتریان عزیز، تکنسین های نامدار سرویس برای تعمیر آبسرد کن در محل حاضر شده و نیازی به ارسال دستگاه وجود ندارد، اگر چنانچه نیاز به ارسال دستگاه بود سرویس های حمل و نقل نامدار سرویس این امکان را به شما میدهد تا دستگاه خود را ارسال نمایید.

چگونه عمر مفید آبسرد کن را افزایش دهیم ؟

طول عمر آبسرد کن وابسته به رعایت مسائل بهداشتی و رسیدگی به آن است لذا توصیه میشود جهت جلوگیری از خرابی آبسردکن خود، آن را حداقل هر 6 هفته یکبار تمیز کنید.

بعد از جابجایی آبسرد کن حداقل چند ساعت نباید آن را به برق زد ؟

بهتر است حداقل تا 3 ساعت بعد از جابجایی به برق زده نشود.

چرا آبسرد کن آب را سرد نمی کند؟

از دلایل سرد نشدن آب میتوان به خرابی ترموستات، نقص فنی برد الکتریکی دستگاه، اتمام یا نشتی گاز دستگاه اشاره کرد. 

چرا آبسرد کن روشن نمی شود ؟

دلایل مختلفی برای روشن نشدن آبسردکن وجود دارد که از جمله آنها میتوان به قطعی اتصالات برق رسانی و سیم های رابط، خرابی سوئیچ ها، پایین بودن ولتاز برق شهری و یا خرابی ترموستات اشاره کرد

چگونه سفارش تعمیر آبسردکن در محل را ثبت کنم؟

جهت ثبت سفارش تعمیر آبسردکن در منزل می توانید با شماره 44474632-021 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.

رفع عیب و تعمیر دستگاه چقدر طول میکشد ؟

در مراجعه حضوری تعمیرکار به محل معمولا بین نیم ساعت تا چند ساعت مشکل مرتفع می شود.

ضمانت حفظ حریم خصوصی چگونه است ؟

تعمیرکاران ما در زمان استخدام به سختی گزینش می شوند و گذشته از داشتن مدارک دانشگاهی معتبر و گزراندن دوره های تخصصی تعمیر لوازم خانگی، طی دوره ای با شرایط حریم خصوصی و حضور در خانه مشتری نیز آشنا می شوند. همچنین گواهی سوء پیشینه، عدم اعتیاد و … نیز از آنها دریافت می شود و یک ضامن معتبر نیز آنها را تایید می کند.

اگر مشکل مجددا رخ بدهد برای تعمیر هزینه ای دریافت میشود ؟

خیر، در صورتی که دستگاه معیوب گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد و در مورد دستگاه هایی که فاقد گارانتی هستند و یکبار توسط تکنسین ما تعمیر شده باشد و مشخص شود رفع عیب به صورت کامل انجام نشده هیچ هزینه ای برای رفع عیب مجدد از شما دریافت نخواهد شد.

در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول نامدار سرویس می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

نحوه تسویه حساب صورتحساب به چه صورت است؟

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

آیا هزینه تعمیر آبسردکن و سایر لوازم برقی بر اساس نرخ مشخصی می باشد؟
بله تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین برای تعمیر آبسردکن و سایر لوازم برقی بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد.
در صورتی که در هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات آبسردکن منصرف شوم آیا باید هزینه ای پرداخت کنم؟